Edzard Koning (1869 - 1954)

Kavel 92 Edzard Koning (1869 - 1954)
Kavel 92. Edzard Koning (1869 - 1954)

Schilderij, olieverf op board. Zeilschip op het water. Linksonder gesigneerd Edzard Koning (Winschoten 1869 - Den Haag 1954)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 19 x 26 cm, lijst 28 x 35
Startbod € 100
Vorig kavel Volgend kavel