Tjibbe Hooghiemstra (1957)

Kavel 51 Tjibbe Hooghiemstra (1957)
Kavel 51. Tjibbe Hooghiemstra (1957)

Tekening, abstracte compositie. Gesigneerd Tjibbe Hooghiemstra (Tytsjerk, 1957). Herkomst: galerie Eewal, Leeuwarden

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 33 x 49 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel