Antoni Tapies (1923-2012)

Kavel 144 Antoni Tapies (1923-2012)
Kavel 144. Antoni Tapies (1923-2012)

Zeefdruk, En Forme de Montagne, gesigneerd Antoni Tapies (1923-2012), gedateerd 1980

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Afmetingen 57 x 77 cm, lijst 70 x 90 cm
Startbod € 250
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel