Aquarel, Hindeloopen 1806

Kavel 171 Aquarel, Hindeloopen 1806
Kavel 171. Aquarel, Hindeloopen 1806

Aquarel, 15 x 22,5 cm. ‘Een Vries van Heeneloopen’. Gesigneerd met initialen JRK, gedateerd 1806

Taxatiewaarde € 250 - € 350
Startbod € 250
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel