Harmen Abma (1937 - 2007)

Kavel 172 Harmen Abma (1937 - 2007)
Kavel 172. Harmen Abma (1937 - 2007)

Schilderij, olieverf op board. Abstracte voorstelling, roze achtergrond met zwarte, groene en blauwe lijnen. Op de achterzijde gesigneerd Harmen Abma (Hijlaard 1937 - Sneek 2007) en gedateerd 1995

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 60 x 40 cm
Startbod € 250
Vorig kavel Volgend kavel