Eugène Brands (1913-2002)

Kavel 108 Eugène Brands (1913-2002)
Kavel 108. Eugène Brands (1913-2002)

Gouache op papier, abstracte voorstelling. Op de achterzijde titel 'Red Evening'. Linksonder gesigneerd Eugene Brands (Amsterdam 1913-2002) en gedateerd 1968

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen 22 x 18 cm
Startbod € 400
Verkocht voor € 350
Vorig kavel Volgend kavel