Kavel | 108. Eugène Brands (1913-2002) |
Omschrijving | Gouache op papier, abstracte voorstelling. Op de achterzijde titel 'Red Evening'. Linksonder gesigneerd Eugene Brands (Amsterdam 1913-2002) en gedateerd 1968 |
Taxatiewaarde | € 500 - € 700 |
Veiling | Sessie 1 (Augustus 2024) |
Afmetingen | 22 x 18 cm |
Startbod | € 400 |
Verkocht voor | € 350 |
Vorig kavel | Volgend kavel |