Corneille (1922 - 2010)

Kavel 229 Corneille (1922 - 2010)
Kavel 229. Corneille (1922 - 2010)

Zonder titel, Oplage 12/25. Gesigneerd en gedateerd 2002

Taxatiewaarde € 150 - € 250
Afmetingen 71 x 40 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 130
Vorig kavel Volgend kavel