Dirk Beintema (1948)

Kavel 138 Dirk Beintema (1948)
Kavel 138. Dirk Beintema (1948)

Schilderij, olieverf op board. ‘Blessum’. Linksonder gesigneerd Dirk Beintema (Leeuwarden, 1948), op de achterzijde gedateerd 2000.

Taxatiewaarde € 1200 - € 1600
Afmetingen 42 x 46 cm
Startbod € 1000
Verkocht voor € 1200
Vorig kavel Volgend kavel