Epko Cordel (1957)

Kavel 137 Epko Cordel (1957)
Kavel 137. Epko Cordel (1957)

Schilderij, olieverf op board. Stilleven met diverse keukenbenodigdheden en olielamp. Rechtsonder gesigneerd Epko Cordel (Bolsward, 1957) en gedateerd 2001.

Taxatiewaarde € 800 - € 1200
Afmetingen 40 x 70 cm
Startbod € 800
Vorig kavel Volgend kavel