Herbert Zangs (1924-2003)

Kavel 136 Herbert Zangs (1924-2003)
Kavel 136. Herbert Zangs (1924-2003)

Aquarel op chinapapier, 'Schweibenwischerbild, rot'. Gesigneerd Herbert Zangs (Krefeld 1924 - 2003), ca. 1970

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 51 x 67 cm, lijst 76,5 x 90 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel