Flap-aan-de wand, 17e eeuw

Kavel 54 Flap-aan-de wand, 17e eeuw
Kavel 54. Flap-aan-de wand, 17e eeuw

Een antieke 17e eeuwse eikenhouten flap-aan-de-wand met gestoken poten.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Startbod € 450
Vorig kavel Volgend kavel