Napoleon III violon tafel

Kavel 53 Napoleon III violon tafel
Kavel 53. Napoleon III violon tafel

Een antiek 19e eeuws Frans Napoleon III tafel, zgn. 'violon', gefineerd & gedeeltelijk zwartgelakt hout, met lade, bronzen ornamentiek en bruin lederen blad.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Afmetingen Blad 144 x 88 cm
Startbod € 400
Vorig kavel Volgend kavel