Twee porseleinen KPM, Berlin schotels

Kavel 55 Twee porseleinen KPM, Berlin schotels
Kavel 55. Twee porseleinen KPM, Berlin schotels

Twee vroeg 20e eeuwse Duits porseleinen gecontoueerde schotels. Handbeschilderd in het oranje met diverse bloemen en een keizersadelaar. Op de achterzijde gemerkt KPM 1914 en met een monogram WR (Wilhelm REX). Mogelijk servies deel van de laatste Duitse keizer Wilhelm II.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 19,5 cm doorsnede
Conditie Chip rand.
Startbod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel