Rein Miedema (1835-1912)

Kavel 52 Rein Miedema (1835-1912)
Kavel 52. Rein Miedema (1835-1912)

Schilderij, olieverf op paneel 28,5 x 43 cm. Zeilschip bij het havenhoofd. Rechtsonder gesigneerd Rein Miedema (Harlingen 1835 - Rotterdam 1912)

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 28,5 x 43 cm, lijstmaat 46 x 61 cm
Conditie Craquele, oude restauraties
Startbod € 300
Vorig kavel Volgend kavel