Chinees porseleinen penselenpot

Kavel 379 Chinees porseleinen penselenpot
Kavel 379. Chinees porseleinen penselenpot

Een 20e eeuwse Chinees porseleinen penselenpot met blauw-wit decor van diverse figuren, ongemerkt

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 16 cm hoog
Startbod € 150
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel