Chinees porseleinen powderblue bord

Kavel 380 Chinees porseleinen powderblue bord
Kavel 380. Chinees porseleinen powderblue bord

Een Chinees porseleinen powderblue bord. Op de onderzijde gemerkt met zeskaraktermerk. China, 20e /21e eeuw.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Doorsnede 19 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 150
Vorig kavel Volgend kavel