Imari bierpul, 18e eeuw

Kavel 393 Imari bierpul, 18e eeuw
Kavel 393. Imari bierpul, 18e eeuw

Een antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen bierpul met florale imari decoratie.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 16 cm hoog
Conditie Eén dun haarlijntje aan onderkant handvat
Startbod € 150
Verkocht voor € 300
Vorig kavel Volgend kavel