Ton Dubbeldam (1957)

Kavel 428 Ton Dubbeldam (1957)
Kavel 428. Ton Dubbeldam (1957)

Schilderij, olieverf op board. Vrouw met hoed, met op de achtergrond een bomenrij. Rechtsonder gesigneerd Ton Dubbeldam (Schoonhoven 1957), gedateerd 1989. Provenance: galerie de Roos van Tudor, Leeuwarden.

Taxatiewaarde € 600 - € 800
Afmetingen 80 x 150 cm
Startbod € 400
Verkocht voor € 900
Vorig kavel Volgend kavel