Arnout van Gilst (1898-1982)

Kavel 456 Arnout van Gilst (1898-1982)
Kavel 456. Arnout van Gilst (1898-1982)

Schilderij, olieverf op doek. Straatscene in Parijs. Rechtsonder gesigneerd Arnout van Gilst (1898 - 1982).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen 60 x 30 cm
Startbod € 10
Verkocht voor € 1100
Vorig kavel Volgend kavel