Jan herman Coster (1846-1920)

Kavel 455 Jan herman Coster (1846-1920)
Kavel 455. Jan herman Coster (1846-1920)

Schilderij, olieverf op doek. Boer met kruiwagen. Linksonder gesigneerd Jan Herman Coster (1846 - 1920).

Taxatiewaarde € 100 - € 200
Afmetingen 32 x 48 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel