Kavel | 457. Jan Planting (1893-1955) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Verfbussen bij het raam, mogelijk het atelier van de kunstenaar. Rechtsonder gesigneerd Jan Planting (1893-1955) en gedateerd Drachten 1933. |
Taxatiewaarde | € 500 - € 700 |
Afmetingen | |
Startbod | € 400 |
Verkocht voor | € 650 |
Vorig kavel | Volgend kavel |