Jan Planting (1893-1955)

Kavel 457 Jan Planting (1893-1955)
Kavel 457. Jan Planting (1893-1955)

Schilderij, olieverf op doek. Verfbussen bij het raam, mogelijk het atelier van de kunstenaar. Rechtsonder gesigneerd Jan Planting (1893-1955) en gedateerd Drachten 1933.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Startbod € 400
Verkocht voor € 650
Vorig kavel Volgend kavel