Kavel | 459. Boele Bregman (1918-1998) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op board. Stilleven met sleutel en oogdouche. Linksonder gesigneerd Boele Bregman (Aenwirden 1918 - Heerenveen 1980), gedateerd 1979. |
Taxatiewaarde | € 500 - € 700 |
Afmetingen | |
Startbod | € 400 |
Verkocht voor | € 1000 |
Vorig kavel | Volgend kavel |