Boele Bregman (1918-1998)

Kavel 459 Boele Bregman (1918-1998)
Kavel 459. Boele Bregman (1918-1998)

Schilderij, olieverf op board. Stilleven met sleutel en oogdouche. Linksonder gesigneerd Boele Bregman (Aenwirden 1918 - Heerenveen 1980), gedateerd 1979.

Taxatiewaarde € 500 - € 700
Startbod € 400
Verkocht voor € 1000
Vorig kavel Volgend kavel