Tinus de Jongh (1885-1942)

Kavel 460 Tinus de Jongh (1885-1942)
Kavel 460. Tinus de Jongh (1885-1942)

Schilderij, olieverf op doek 50 x 60 cm. Bruggetje in Hollands polderlandschap. Rechtsonder gesigneerd Tinus de Jongh (Amsterdam 1885 – Bloemfontein 1942).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 50 x 60 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 220
Vorig kavel Volgend kavel