Kavel | 460. Tinus de Jongh (1885-1942) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek 50 x 60 cm. Bruggetje in Hollands polderlandschap. Rechtsonder gesigneerd Tinus de Jongh (Amsterdam 1885 – Bloemfontein 1942). |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | 50 x 60 cm |
Startbod | € 200 |
Verkocht voor | € 220 |
Vorig kavel | Volgend kavel |