Schoorsteenstuk, 19e eeuw

Kavel 458 Schoorsteenstuk, 19e eeuw
Kavel 458. Schoorsteenstuk, 19e eeuw

Schoorsteenstuk uit ca. 1870, in houten profiellijst. Voorstelling van Abraham die Isaac offert. Herkomst: afgebroken boerderij in Rottum.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 56,5 x 88 cm
Startbod € 10
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel