Cees Booij (1943)

Kavel 411 Cees Booij (1943)
Kavel 411. Cees Booij (1943)

Schilderij, olieverf op doek. ‘Valomsterfeart’. Rechtsonder gesigneerd Cees Booij (Breda, 1943)

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Startbod € 200
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel