Jan Knikker junior (1911-1990)

Kavel 412 Jan Knikker junior (1911-1990)
Kavel 412. Jan Knikker junior (1911-1990)

Schilderij, olieverf op doek. Gezicht op Grou. Rechtsonder gesigneerd Jan Knikker junior (Leiden 1911 - Den Haag 1990)

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 150
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel