Willem Jilts Pol (1905-1988)

Kavel 410 Willem Jilts Pol (1905-1988)
Kavel 410. Willem Jilts Pol (1905-1988)

Schilderij, olieverf op doek. Vrouw op een markt in het Midden-Oosten. Linksonder gesigneerd Willem Jilts Pol (Leek 1905 – Frankrijk 1988).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Startbod € 10
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel