Corry Kooy (1960)

Kavel 431 Corry Kooy (1960)
Kavel 431. Corry Kooy (1960)

Schilderij, olieverf op board. Voorstelling van een zittende dame. Rechtsonder gesigneerd Corry Kooy (Schoonhoven, 1960).

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 60 x 50 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 320
Vorig kavel Volgend kavel