Mattie van der Veen (1974)

Kavel 430 Mattie van der Veen (1974)
Kavel 430. Mattie van der Veen (1974)

Twee schilderijen, olieverf op doek. Damesportretten. Op de achterzijde gesigneerd Mattie van der Veen (Dokkum, 1974), gedateerd 2010.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 40 x 25 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel