Kavel | 430. Mattie van der Veen (1974) |
Omschrijving | Twee schilderijen, olieverf op doek. Damesportretten. Op de achterzijde gesigneerd Mattie van der Veen (Dokkum, 1974), gedateerd 2010. |
Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
Afmetingen | 40 x 25 cm |
Startbod | € 100 |
Verkocht voor | € 100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |