Kavel | 445. Sjoerd de Vries (1941-2020) |
Omschrijving | Houtskooltekening. Voorstelling van een paard. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Oudehaske 1941- Leeuwarden 2020) en gedateerd 1994. |
Taxatiewaarde | € 1000 - € 1500 |
Afmetingen | 40 x 40 cm |
Startbod | € 1000 |
Verkocht voor | € 1100 |
Vorig kavel | Volgend kavel |