Sjoerd de Vries (1941-2020)

Kavel 445 Sjoerd de Vries (1941-2020)
Kavel 445. Sjoerd de Vries (1941-2020)

Houtskooltekening.  Voorstelling van een paard. Rechtsonder gesigneerd Sjoerd de Vries (Oudehaske 1941- Leeuwarden 2020) en gedateerd 1994.

Taxatiewaarde € 1000 - € 1500
Afmetingen 40 x 40 cm
Startbod € 1000
Verkocht voor € 1100
Vorig kavel Volgend kavel