Epko Cordel (1957)

Kavel 415 Epko Cordel (1957)
Kavel 415. Epko Cordel (1957)

Schilderij, olieverf op paneel. Drie geiten. Rechtsonder gesigneerd Epko Cordel (Bolsward, 1957)

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 30 x 40 cm
Startbod € 300
Verkocht voor € 440
Vorig kavel Volgend kavel