Jentsje Popma (1921-2022)

Kavel 414 Jentsje Popma (1921-2022)
Kavel 414. Jentsje Popma (1921-2022)

Schilderij, olieverf op board. Bomenlaantje. Rechtsonder gesigneerd Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Leeuwarden 2022), gedateerd 1994.

Taxatiewaarde € 1200 - € 1600
Afmetingen 35 x 40 cm
Startbod € 1200
Verkocht voor € 1900
Vorig kavel Volgend kavel