Ton Bouchier (1950)

Kavel 416 Ton Bouchier (1950)
Kavel 416. Ton Bouchier (1950)

Schilderij, olieverf op doek. Drie figuren. Gesigneerd Ton Bouchier.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 40 x 40 cm
Startbod € 150
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel