Kavel | 468. Frans Pasma (1902-1994) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Zomerdag aan het meer. Rechtsonder gesigneerd Frans Pasma (1902 - 1994) en gedateerd 1974. |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Afmetingen | 30 x 45 cm (lijstmaat 32 x 47 cm) |
Startbod | € 300 |
Vorig kavel | Volgend kavel |