Frans Pasma (1902-1994)

Kavel 468 Frans Pasma (1902-1994)
Kavel 468. Frans Pasma (1902-1994)

Schilderij, olieverf op doek. Zomerdag aan het meer. Rechtsonder gesigneerd Frans Pasma (1902 - 1994) en gedateerd 1974.

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 30 x 45 cm (lijstmaat 32 x 47 cm)
Startbod € 300
Vorig kavel Volgend kavel