Kavel | 467. Grietje Huisman (1962) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Fries paard in landschap met boerderijen op de achtergrond. Gesigneerd Grietje Huisman '02. |
Taxatiewaarde | € 300 - € 350 |
Afmetingen | 40 x 34 cm |
Startbod | € 300 |
Vorig kavel | Volgend kavel |