Grietje Huisman (1962)

Kavel 467 Grietje Huisman (1962)
Kavel 467. Grietje Huisman (1962)

Schilderij, olieverf op paneel. Fries paard in landschap met boerderijen op de achtergrond. Gesigneerd Grietje Huisman '02.

Taxatiewaarde € 300 - € 350
Afmetingen 40 x 34 cm
Startbod € 300
Vorig kavel Volgend kavel