Jan Gerard Smits (1823-1910)

Kavel 469 Jan Gerard Smits (1823-1910)
Kavel 469. Jan Gerard Smits (1823-1910)

Schilderij, olieverf op doek, in 19e eeuwse ornamentlijst. Voorstelling van diverse figuren bij de ingang van een huis, waaronder een kind die een hond knuffelt. Linksonder gesigneerd jan Gerard Smits (1823 - 1910) en gedateerd 1855.

Taxatiewaarde € 800 - € 1200
Afmetingen 66 x 45,5 cm
Conditie Lijst beschadigd.
Startbod € 600
Verkocht voor € 600
Vorig kavel Volgend kavel