Kavel | 469. Jan Gerard Smits (1823-1910) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek, in 19e eeuwse ornamentlijst. Voorstelling van diverse figuren bij de ingang van een huis, waaronder een kind die een hond knuffelt. Linksonder gesigneerd jan Gerard Smits (1823 - 1910) en gedateerd 1855. |
Taxatiewaarde | € 800 - € 1200 |
Afmetingen | 66 x 45,5 cm |
Conditie | Lijst beschadigd. |
Startbod | € 600 |
Verkocht voor | € 600 |
Vorig kavel | Volgend kavel |