Kavel | 466. Hollandse School 20e eeuw |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Vissersvrouwen en bomschuit op het strand. Ongesigneerd, Hollandse School, ca. 1900. |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | 24 x 18 cm |
Startbod | € 200 |
Verkocht voor | € 750 |
Vorig kavel | Volgend kavel |