Kavel | 417. Hendrik Elings (1967) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op paneel. Strand. Gesigneerd Hendrik Elings (Sint Annaparochie, 1967) en gedateerd 2015. |
Taxatiewaarde | € 400 - € 600 |
Afmetingen | 50 x 200 cm |
Startbod | € 400 |
Verkocht voor | € 1000 |
Vorig kavel | Volgend kavel |