Hendrik Elings (1967)

Kavel 417 Hendrik Elings (1967)
Kavel 417. Hendrik Elings (1967)

Schilderij, olieverf op paneel. Strand. Gesigneerd Hendrik Elings (Sint Annaparochie, 1967) en gedateerd 2015.

Taxatiewaarde € 400 - € 600
Afmetingen 50 x 200 cm
Startbod € 400
Verkocht voor € 1000
Vorig kavel Volgend kavel