Kavel | 418. Klaas Koopmans (1920-2006) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Boerderij te Wartena. Rechtsonder gesigneerd Klaas Koopmans (1920-2006), onduidelijk gedateerd |
Taxatiewaarde | € 2500 - € 3000 |
Afmetingen | 100 x 80 cm |
Startbod | € 1500 |
Verkocht voor | € 1600 |
Vorig kavel | Volgend kavel |