Kavel | 462. Henri Adolphe Schaep (1826 – 1870) |
Omschrijving | Een vroeg 19e eeuwse sepiatekening, roeiboot op stormachtige zee bij steiger en stad. Rechtsonder gesigneerd Henri Adolphe Schaep (Mechelen 1826 – Antwerpen 1870) en gedateerd 1861. |
Taxatiewaarde | € 200 - € 300 |
Afmetingen | 11 x 22 cm |
Startbod | € 180 |
Vorig kavel | Volgend kavel |