Henri Adolphe Schaep (1826 – 1870)

Kavel 462 Henri Adolphe Schaep (1826 – 1870)
Kavel 462. Henri Adolphe Schaep (1826 – 1870)

Een vroeg 19e eeuwse sepiatekening, roeiboot op stormachtige zee bij steiger en stad. Rechtsonder gesigneerd Henri Adolphe Schaep (Mechelen 1826 – Antwerpen 1870)  en gedateerd 1861.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 11 x 22 cm
Startbod € 180
Vorig kavel Volgend kavel