Mare van der Woude (1936-2022)

Kavel 463 Mare van der Woude (1936-2022)
Kavel 463. Mare van der Woude (1936-2022)

Schilderij, olieverf op doek. Abstracte compositie, gesigneerd Mare van der Woude (1936 - 2022), gedateerd 1966. Met daarbij het boekje 'Nachtboot'.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 65 x 65 cm
Startbod € 200
Verkocht voor € 700
Vorig kavel Volgend kavel