Jan van Rijzewijk (1954)

Kavel 461 Jan van Rijzewijk (1954)
Kavel 461. Jan van Rijzewijk (1954)

Schilderij, olieverf op doek. Stadsgezicht met ophaalbrug en diverse figuren. Gesigneerd Jan van Rijzewijk (1954).

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 50 60 cm
Startbod € 10
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel