Kavel | 465. Romain Steppe (1859-1927) |
Omschrijving | Schilderij, olieverf op doek. Zeilschepen op zee. Rechtsonder gesigneerd Romain Steppe (Antwerpen 1859 - 1927). |
Taxatiewaarde | € 300 - € 400 |
Afmetingen | 50 x 61,5 cm |
Startbod | € 300 |
Vorig kavel | Volgend kavel |