Romain Steppe (1859-1927)

Kavel 465 Romain Steppe (1859-1927)
Kavel 465. Romain Steppe (1859-1927)

Schilderij, olieverf op doek. Zeilschepen op zee. Rechtsonder gesigneerd Romain Steppe (Antwerpen 1859 - 1927).

Taxatiewaarde € 300 - € 400
Afmetingen 50 x 61,5 cm
Startbod € 300
Vorig kavel Volgend kavel