Jan herman Coster (1846-1920)

Kavel 454 Jan herman Coster (1846-1920)
Kavel 454. Jan herman Coster (1846-1920)

Schilderij, olieverf op doek. Boerin met koe bij een plas. Rechtsonder gesigneerd Jan Herman Coster (1846 - 1920).

Taxatiewaarde € 100 - € 200
Afmetingen 39 x 51,5 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel