Wim van der Veer (1939)

Kavel 413 Wim van der Veer (1939)
Kavel 413. Wim van der Veer (1939)

Schilderij, olieverf op board. Onweer boven de boerderij. Rechtsonder gesigneerd Wim van der Veer (Leeuwarden, 1939)

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Startbod € 120
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel