Josef Verheijen (1899-1976)

Kavel 464 Josef Verheijen (1899-1976)
Kavel 464. Josef Verheijen (1899-1976)

Schilderij olieverf op doek. Kustlijn met boomtakken. Rechtsonder gesigneerd Josef Verheijen (Amsterdam 1899 - 1976).

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Startbod € 150
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel