Kavel | 464. Josef Verheijen (1899-1976) |
Omschrijving | Schilderij olieverf op doek. Kustlijn met boomtakken. Rechtsonder gesigneerd Josef Verheijen (Amsterdam 1899 - 1976). |
Taxatiewaarde | € 150 - € 200 |
Afmetingen | |
Startbod | € 150 |
Verkocht voor | € 240 |
Vorig kavel | Volgend kavel |