Ton Dubbeldam (1957)

Kavel 429 Ton Dubbeldam (1957)
Kavel 429. Ton Dubbeldam (1957)

Krijttekening. Vrouwelijk naakt. Rechtsonder gesigneerd Ton Dubbeldam (Schoonhoven, 1957), gedateerd 1988. Provenance: Galerie de Roos van Tudor, Leeuwarden.

Taxatiewaarde € 200 - € 300
Afmetingen 61 x 49 cm
Startbod € 100
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel