18e eeuwse kopergravure, Versailles

Kavel 1992 18e eeuwse kopergravure, Versailles
Kavel 1992. 18e eeuwse kopergravure, Versailles

Een 18e eeuwse kopergravure in lijst met voorstelling van het paleis van Versailles, getiteld 'Vue Perspective de la Décoration Elevéé sur la terrasse du chateau de Versailles'. Gesigneerd Charles Nicolas Cochin (Parijs 1715-1790). Conditie: foxing op het werk

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 10
Verkocht voor € 10
Vorig kavel Volgend kavel