Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Kavel 1991 Piet Hein van Asperen (1895-1969)
Kavel 1991. Piet Hein van Asperen (1895-1969)

Tekening, potlood op papier in zilveren profiellijst. Op de achterzijde titel 'koets Leeuwarden'. Rechtsonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 17 x 19 cm, lijst 31 x 31 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel