Jayne Cook

Kavel 1993 Jayne Cook
Kavel 1993. Jayne Cook

Aquarel. Voorstelling van een dame, art deco stijl. Rechtsonder gesigneerd Jayne Cook en gedateerd 1980.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel